REGULAMIN SKLEPU  lidertrap.pl

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów wyłącznie za pośrednictwem sieci Internet

 DOKONYWANIE ZAMÓWIEŃ

    Składanie zamówień w sklepie odbywa się poprzez
    wypełnienie odpowiednich formularzy zamówienia na stronie sklepu
    kontakt telefoniczny dostępny pod numerami   tel.506080870
    przesłanie zamówienia e-mailem na adres: sklep@lidertrap.pl

Jeżeli złożenie zamówienia odbywa się poprzez stronę www.lidertrap.pl Po złożeniu zamówienia Klientowi zostaje wysłana e-mailem informacja o jego otrzymaniu przez sklep (jeśli podał on swój adres email przy składaniu zamówienia). Ponieważ zdarza się, że e-maile nie dochodzą lub dochodzą z opóźnieniem, potwierdzeniem jest także numer zamówienia, który pojawia na stronie WWW po złożeniu zamówienia.

W przypadku, kiedy zamówienie nie może zostać zrealizowane z powodu braku wybranego produktu na magazynie wyczerpania asortymentu klient zostanie o tym poinformowany i będzie mógł zmienić lub anulować zamówienie.

    Klient wybiera sposób dostarczenia towaru spośród następujących możliwości
    dostawa przesyłką kurierską po wpłacie na konto
    dostawa przesyłką kurierską za pobraniem

Każdy klient składając zamówienie w sklepie wyraża zgodę na wystawienie faktury VAT bez podpisu kupującego na zamówione towary .

 PŁATNOŚĆ

    Płatność za zamówiony towar następuje w następujący sposób
    przy odbiorze należność pobiera kurier;
    przelewem bankowym na konto sklepu -
     BANK MILLENNIUM 28116022020000000230058789

   PPHU"ANIMET"
UL.ZBLEWSKA 33B
83-240 LUBICHOWO

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia pod warunkiem, iż towar znajduje się na stanach magazynowych sprzedawcy. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian bez powiadamiania o tym fakcie kupującego.

 WYSYŁKA ZAMÓWIEŃ
Sklep lidertrap.pl realizuje zasadę uczciwej odpłatności za wysyłkę.

Wszystkie zamówienia wysyłamy zgodnie z wskazaniami złożonymi przy składaniu zamówienia za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Koszty przesyłki są naliczane automatycznie w zależności od wagi paczki. Waga paczki naliczana jest jako suma wagi wszystkich towarów w zamówieniu.

 TERMIN REALIZACJI
Wszystkie zamówienia realizowane są na bieżąco. Przesyłki wysyłane są codziennie około godziny 15.00

    Termin realizacji zależy więc głównie od wybranego sposobu płatności
    przesyłki za pobraniem- czas dostawy przesyłki firmą kurierską wynosi 1 dzień roboczy,
    przedpłata na konto bankowe- po zaksięgowaniu wpłaty czas dostawy przesyłki firmą kurierską wynosi 1 dzień roboczy.
     Czas wysyłki wynosi od 1-7 dni roboczych
    Jesteśmy producentem żywołapek część produktów robimy na bieżąco, zaś inne maja osobne terminy realizacji, które podane są przy opisach produktów.

Poza tym termin realizacji zamówienia zależny jest od dostępności danego produktu w naszym magazynie. W przypadku gdyby okazało się, iż zamówionego towaru nie mamy w magazynie niezwłocznie poinformujemy Państwa o tym fakcie telefonicznie.

O dokładnym terminie dostarczenia przesyłki i jej numerze Nabywca jest indywidualnie powiadamiany przez e-mail (gdy został podany) w momencie wysyłki towaru z naszego magazynu.

 TOWARY I ICH SPECYFIKACJE
Każdy zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy.

 ZWROTY
Klient może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, pod warunkiem, że nie był on używany, nie jest w żaden sposób zniszczony oraz zwracany jest w oryginalnym opakowaniu nie noszącym śladów używania.
(zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny). Aby dokonać zwrotu należy wydrukować i wypełnić dokument zwrotu oraz przesłać towar wraz z oryginałem faktury na adres magazynu firmy

    Aby zwrot został uznany muszą być spełnione następujące warunki
    Towar nie może być uszkodzony ani nosić śladów używania.
    Towar musi zostać zwrócony w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu.
    Produkty składające się z wielu elementów nie mogą być zdekompletowane.
    Jakiekolwiek metki, zawieszki i inne oznaczenia towaru nie mogą być w żaden sposób naruszone.

Jeśli którykolwiek z powyższych warunków nie zostanie dotrzymany, zwrot nie będzie uwzględniony.
Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem pocztowym. Towar odesłany przesyłką za pobraniem nie będzie odbierany. Zwracany towar klient zwraca na swój własny koszt za pośrednictwem tylko firmy kurierskiej. Pieniądze za zwrócony towar zostaną przesłane w ciągu 10 dni roboczych od daty otrzymania przez sklep towaru przelewem na wskazany rachunek bankowy lub przekazem pocztowym pod wskazany adres. Poniesione przez Klienta koszty związane z dostarczeniem towaru do magazynu firmy  podczas wykonywania prawa do odstąpienia od umowy, nie podlegają zwrotowi.

Adres do zwrotów
PPHU"ANIMET"
UL.ZBLEWSKA 33B
83-240 LUBICHOWO


Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000 r. nr 22, poz. 271) prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi przypadku świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą. Do świadczeń takich zalicza się m.in. zamówienia na produkty, które zostały w szczególny sposób zmienione zgodnie z życzeniem klienta, oraz produkty, którym na życzenie klienta w produkcji nadano cechy nietypowe (np. niestandardowy rozmiar).

REKLAMACJE
Na towary dostępne w sklepie udzielona jest gwarancja producenta.
Jeżeli otrzymany towar posiada wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas transportu, może zostać odesłany przez Klienta. W takiej sytuacji prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Sklep zobowiązuje się do nieprzekraczania terminu 28 dni roboczych (od daty przyjęcia reklamowanego towaru do sklepu) na rozpatrzenie reklamacji. Jeżeli reklamacja zostanie uznana przez serwis producenta, usterki zostaną usunięte bezpłatnie lub towar zostanie wymieniony na pełnowartościowy; lub, jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu. Jeśli reklamacja zostanie odrzucona przez serwis producenta jako nieuzasadniona, towar może zostać odesłany do Klienta na jego koszt, z możliwością uwzględnienia kosztów poniesionych przez serwis oraz sklep.

Farba na naszych produktach ze zrozumiałych względów pełni rolę wyłacznie maskującą i nie podlega reklamacji - dotyczy to blaknięcia, odprysków, rys czy niedociągnięć malarskich.

OCHRONA PRYWATNOśCI I INNE PRAWA
Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę PPHU"ANIMET" danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883.

Prezentacja zawartości sklepu lidertrap.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego.

Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.

Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych na stronie sklepu www.lidertrap.pl zarówno w postaci tekstowej jak i graficznej bez wyraźnej, pisemnej zgody firmy  jest zabronione.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
W sprawach nieuregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Ewentualne spory mogące wyniknąć pomiędzy stronami transakcji będą rozstrzygane przez sąd powszechny właściwy dla siedziby firmy .

Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy Regulamin.

Copyright © 2013 Lidertrap - Twoje żywołapki na zwierzynę - All rights reserved | Projekt i wykonanie: Web Group