Sposób na złapanie kun, tchórzy, koty, łasic,królika,bażanta tylko żywołapka.

Sposób na złapanie kun, tchórzy, koty, łasic,królika,bażanta                   tylko żywołapka.

Znakomita pułapka przelotowa do odłowu takich zwierząt jak kuna,kot,norka,łasica, tchórz itp.System zamknięcia- opadowy dwuwejściowy, siatka ocynkowana malowana na maskujący kolor leśny khaki,

wym.102/21/31cm

     130zł

teraz tylko

    110zł

wysyłka 20zł lub 25zł pobranie

TEL. 506 080 870

Więcej szczegółów

Wyprzedaż Wyprzedaż!
110,00 zł brutto

08

57 dostępnych

18 inne produkty z tej samej kategorii:Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją pułapek żywołownych.Kupują u nas nie tylko klienci indywidualni ale także firmy i instytucje takie jak Lasy Państwowe,Koła Łowieckie,Straż Miejska itp.

Nasza marka LIDERTRAP jest znana i doceniana na rynku nie tylko krajowym.

Na tej aukcji oferujemy żywołapkę o wym.102/21/31cm jako znakomite narzędzie do wyłapywania kun,kotów,tchórzy,norek,królika itp. a także ptactwa np.kuropatw czy bażanta.

System zamknięcia- opadowy z dwoma wejściami.

Pionowe zamkniecie pozwala w pełni wykorzystać gabaryty klatki.

Siatka z grubego drutu,ocynkowana i drobne oczko 2,2-2,2 całkowicie spełnia normy bezpiecznego stosowania.Do malowania używamy farby na ocynk o maskującej barwie leśny khaki(farba robiona na nasze zamówienie). Konstrukcja dodatkowo wzmacniana strzemionami z hartowanego drutu.

Zapadnia posiada otwór do umieszczenia np.jajka,które jest smakołykiem łasicowatych,lisów itp..Wytłoczone zaczepy służą do mocowania przynęty i uniemożliwiają jej zabranie,każda próba spowoduje zamknięcie się drzwiczek.Kształt wypustu jest zaoblony by minimalizować ryzyko skaleczenia się zwierzęcia.Jeśli nie chcemy ich stosować to można wcisnąć je tak by zrównały się z poziomem blachy.

    żywołapka,pułapka,kuna,lis,kot,bóbr żywołapka,pułapka,kuna,lis,kot,bóbr   żywołapka,pułapka,kuna,lis,kot,bóbr

pułapka na kunę,kota,królika,bażanta i szczura opadowa podwójna

Zamontowaliśmy też zabezpieczenie z siatki na przeniesienie spustu aby nie dochodziło do przypadkowego trącenia przez zwierzę i zatrzaśnięcia się drzwiczek zanim intruz wejdzie do środka.

 

 

Próżno szukać podobnych rozwiązań u konkurencji gdyż są to patenty naszej firmy -Lidertrap.Nasze badania i firmy zewnętrznej wykazały podwojoną skuteczność w stosunku do tradycyjnych żywołapek.

Dodatkowa zawieszka pozwala oprócz jajka zawiesić np.kawałek boczku czy też chleba.Zwierzę próbujące się dostać do przekąski chcąc nie chcąc trąca blachę spustową powodując zatrzaśnięcie się wejścia.

żywołapka,pułapka na szczura

Zdejmowany stabilizator montowany pod spodem,całkowicie eliminuje możliwość wywrócenia żywołapki przez schwytane i uwięzione zwierzę.

pułapka na kunę,kota,królika,bażanta i szczura opadowa podwójna

pułapka na kunę,kota,łasicę i szczura opadowa

Pułapka posiada bezpieczny uchwyt i otwieraną klapkę do umieszczenia przynęty. Nasze pułapki są w pełni bezpieczne dla zwierząt i ludzi. 

 

Każda żywołapka pakowana jest w gruby karton,oznaczany naklejką OSTROŻNIE SZKŁO i wysyłana kurierem.

Nasze paczki dostarcza solidny i rzetelny dostawca jakim jest firma UPS,co daje gwarancję ,że paczka dotrze terminowo i nie uszkodzona.

żywołapka,pułapka,kuna,lis,kot,bóbr


+6 gratisów do każdej zakupionej u nas pułapki


Dobra zanęta to połowa sukcesu,my dajemy aż dwie


GRATIS-aromatyczna zanęta w postaci suchych granulek na bazie m.in ryb i kurzych jaj.Stworzona przez wyspecjalizowaną firmę.Użycie tej zanęty w dużej mierze potęguje szanse na złapanie intruza takiego jak kuna,lis,kot itp.Granulat starcza na kilka zastosowań.

http://images47.fotosik.pl/1731/47ce4b8eec977931.jpg

GRATIS-jako dodatkowa zanęta,wędzone kurze łapki mające na celu swoim silnym aromatem zwabić drapieżnika nawet z dużej odległości.

żywołapka,pułapka

GRATIS-zawieszka z haczykiem do podwieszenia zanęty

żywołapka,pułapka na szczura

GRATIS-stabilizator utrzymujący pułapkę zawsze w pozycji stojącej nawet gdy zdesperowane zwierzę zacznie się w niej rzucać.Łatwy do całkowitego zdemontowania na czas np.transportu.

żywołapka,pułapka

GRATIS! - ilustrowany poradnik wraz z opisami,zwyczajami i tropami zwierząt,które najczęściej przysparzają nam szkód.Broszura zawiera także pomocne wskazówki i instrukcje.

 

GRATIS-rękawiczki w celu zminimalizowania zapachu człowieka.

 

+

UPOMINEK

W ramach lokowania produktu dokładamy gratis 1 doniczkę,którą można wypełnić dowolnym kamieniem co daje super ozdobny efekt

żywołapka,pułapka,kuna,lis,kotżywołapka,pułapka,kuna,lis,kot

 

donica od nas nie zawiera kamieni i kwiatów

 

•Zamówienia można składać także telefonicznie pod nr tel.506080870 

lub mailowo   sklep@lidertrap.pl                                                      

Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

                        

                 BANK MILLENNIUM 28116022020000000230058789

   

    PPHU"ANIMET"

  UL.ZBLEWSKA 33B

  83-240 LUBICHOWO

                                          Copyright © 2013 Lidertrap - Twoje żywołapki na zwierzynę - All rights reserved | Projekt i wykonanie: Web Group