Super żywołapka zamykana pionowo, na każdego gryzonia, tylko humanitarnie.

Super żywołapka zamykana pionowo, na każdego gryzonia, tylko humanitarnie.

Znakomita pułapka do odłowu małych zwierząt takich jak kuna,norka,łasica, tchórz czy też szczur.System zamknięcia- opadowy dwuwejściowy, siatka ocynkowana malowana na maskujący kolor khaki, wym.102/21/21cm

     115zł

teraz tylko

    105zł

wysyłka 20zł lub 25zł pobranie

TEL. 506 080 870

Więcej szczegółów

Wyprzedaż Wyprzedaż!
105,00 zł brutto

05

79 dostępnych

15 inne produkty z tej samej kategorii:

                      

Pułapka o wym.102/21/21cm znakomita do odłowu małych zwierząt takich jak kuna,norka,łasica,tchórz czy też szczur.System zamknięcia- opadowy z dwoma wejściami.

Pionowe zamkniecie pozwala w pełni wykorzystać gabaryty klatki.

Siatka z grubego drutu,ocynkowana i drobne oczko 2,2-2,2 całkowicie spełnia normy bezpiecznego stosowania.Do malowania używamy farby na ocynk o maskującej barwie leśny khaki(farba robiona na nasze zamówienie). Konstrukcja dodatkowo wzmacniana strzemionami z hartowanego drutu.

Ruchoma zapadnia,której brzegi podwinęliśmy tak,by zlikwidować ostrą krawędź.


Zapadnia posiada otwór do umieszczenia np.jajka,które jest smakołykiem łasicowatych,lisów itp..

Wytłoczone zaczepy służą do mocowania przynęty i uniemożliwiają jej zabranie,każda próba spowoduje zamknięcie się drzwiczek.Kształt wypustu jest zaoblony by minimalizować ryzyko skaleczenia się zwierzęcia.Jeśli nie chcemy ich stosować to można wcisnąć je tak by zrównały się z poziomem blachy.

żywołapka,pułapka,kuna,lis,kot,bóbr

żywołapka,pułapka,kuna,lis,kot,bóbr   żywołapka,pułapka,kuna,lis,kot,bóbr               

Zamontowaliśmy też zabezpieczenie z siatki na przeniesienie spustu abypułapka na kunę,kota,łasicę i szczura opadowa nie dochodziło do przypadkowego trącenia przez zwierzę i zatrzaśnięcia się drzwiczek zanim intruz wejdzie do środka.

Próżno szukać podobnych rozwiązań u konkurencji gdyż są to patenty firmy Lidertrap.Nasze badania i firmy zewnętrznej wykazały podwojoną skuteczność w stosunku do tradycyjnych żywołapek.

Dodatkowa zawieszka pozwala oprócz jajka zawiesić np.kawałek boczku czy też chleba.Zwierzę próbujące się dostać do przekąski chcąc nie chcąc trąca blachę spustową powodując zatrzaśnięcie się wejścia.

żywołapka,pułapka na szczura

Zdejmowany stabilizator montowany pod spodem,całkowicie eliminuje możliwość wywrócenia żywołapki przez schwytane i uwięzione zwierzę.

pułapka na kunę,kota,łasicę i szczura opadowa

pułapka na kunę,kota,łasicę i szczura opadowa

Pułapka posiada bezpieczny uchwyt i klapkę do umieszczenia przynęty. Nasze pułapki są w pełni bezpieczne dla zwierząt i ludzi.


 

 

 

 

 

Każda żywołapka pakowana jest w gruby karton,oznaczany naklejką OSTROŻNIE SZKŁO i wysyłana kurierem.

Nasze paczki dostarcza solidny i rzetelny dostawca jakim jest firma UPS ,co daje gwarancję ,że paczka dotrze terminowo i nie uszkodzona.


  żywołapka,pułapka

    +6 gratisów do każdej zakupionej u nas pułapki 

       Dobra zenęta to połowa sukcesu,my dajemy aż dwie

GRATIS-aromatyczna zanęta w postaci suchych granulek na bazie m.in ryb i kurzych jaj.Stworzona przez wyspecjalizowaną firmę.Użycie tej zanęty w dużej mierze potęguje szanse na złapanie intruza takiego jak kuna,lis,kot itp.Granulat starcza na kilka zastosowań.

http://images47.fotosik.pl/1731/47ce4b8eec977931.jpg

GRATIS-jako dodatkowa zanęta,wędzone kurze łapki mające na celu swoim silnym aromatem zwabić drapieżnika nawet z dużej odległości.

żywołapka,pułapka

GRATIS-zawieszka z haczykiem do podwieszenia zanęty

żywołapka,pułapka na szczura        

GRATIS-stabilizator utrzymujący pułapkę zawsze w pozycji stojącej nawet gdy zdesperowane zwierzę zacznie się w niej rzucać.Łatwy do całkowitego zdemontowania na czas np.transportu.

żywołapka,pułapka

GRATIS! - ilustrowany poradnik wraz z opisami,zwyczajami i tropami zwierząt,które najczęściej przysparzają nam szkód.Broszura zawiera także pomocne wskazówki i instrukcje.

 

  GRATIS-rękawiczki w celu zminimalizowania zapachu człowieka.    •Zamówienia można składać także telefonicznie pod nr

tel.506080870 

             lub mailowo   sklep@lidertrap.pl                                                      

Na życzenie wystawiamy faktury VAT.Copyright © 2013 Lidertrap - Twoje żywołapki na zwierzynę - All rights reserved | Projekt i wykonanie: Web Group