Doskonała pułapka na gryzonie. Szczur, kuna, norka, łasica, tchórz. Automat

Doskonała pułapka na gryzonie. Szczur, kuna, norka, łasica, tchórz. Automat

Znakomita pułapka do odłowu małych zwierząt takich jak kuna,norka,łasica, tchórz czy też szczur.System zamknięcia- opadowy z jednym wejściem, siatka ocynkowana malowana na maskujący kolor khaki, wym.82/21/21cm

       80zł

teraz tylko

    70zł

wysyłka 20zł przy wpłacie na konto,25zł pobranie

TEL. 506 080 870

Więcej szczegółów

Wyprzedaż Wyprzedaż!
70,00 zł brutto

01

84 dostępnych

15 inne produkty z tej samej kategorii:

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją pułapek żywołownych.Kupują u nas nie tylko klienci indywidualni ale także firmy i instytucje takie jak Lasy Państwowe,Koła Łowieckie,Straż Miejska itp.

 

 

Pułapka o wym.82/21/21cm znakomita do odłowu zwierząt takich jak kuna,kot,norka,łasica,tchórz czy też szczur.

System zamknięcia- opadowy z jednym wejściem.

Pionowe zamknięcie wejścia pozwala w pełni wykorzystać gabaryty klatki.

Siatka z grubego drutu,ocynkowana i drobne oczko 2,2-2,2 całkowicie spełnia normy bezpiecznego stosowania.Do malowania używamy farby na ocynk o maskującej barwie tzw.khaki.Konstrukcja dodatkowo wzmacniana strzemionami z hartowanego drutu.

Zdejmowany stabilizator montowany pod spodem,całkowicie eliminuje możliwość wywrócenia żywołapki przez schwytane i rozwścieczone zwierzę.

żywołapka,pułapka,łapka,klatka

Zapadnia posiada otwór do umieszczenia np.jajka,które jest smakołykiem łasicowatych itp..

Wytłoczone zaczepy służą do mocowania przynęty i uniemożliwiają jej zabranie,każda próba spowoduje zamknięcie się drzwiczek.Kształt wypustu jest zaoblony by minimalizować ryzyko skaleczenia się zwierzęcia.Jeśli nie chcemy ich stosować to można wcisnąć je tak by zrównały się z poziomem blachy.

    żywołapka,pułapka,kuna,lis,kot,bóbr żywołapka,pułapka,kuna,lis,kot,bóbr   żywołapka,pułapka,kuna,lis,kot,bóbr

Dodatkowa zawieszka pozwala oprócz jajka zawiesić np.kawałek boczku czy też chleba.Zwierzę próbujące się dostać do przekąski, chcąc nie chcąc trąca blachę spustową powodując zatrzaśnięcie się wejścia.

Klapka z tyłu klatki ułatwia zadanie przynęty.

http://images36.fotosik.pl/389/354d8cef4783d5c3.jpg http://images34.fotosik.pl/569/835783d9b0b5e685.jpg

 

Pułapka posiada bezpieczny,składany uchwyt ułatwiający przetransportowanie złapanego zwierzęcia z dala od własnego siedliska.Nasze pułapki są w pełni bezpieczne dla zwierząt i ludzi.

http://images39.fotosik.pl/1949/b4c7c3e6f67ee43b.jpg


Każda żywołapka pakowana jest w gruby karton,oznaczany naklejką OSTROŻNIE SZKŁO i wysyłana kurierem.

Nasze paczki dostarcza solidny i rzetelny dostawca jakim jest firma UPS,co daje gwarancję ,że paczka dotrze terminowo i nie uszkodzona.

żywołapka,pułapka

+6 gratisów do każdej zakupionej u nas pułapki

GRATIS-aromatyczna zanęta w postaci suchych granulek na bazie m.in ryb i kurzych jaj.Stworzona przez wyspecjalizowaną firmę.Użycie tej zanęty w dużej mierze potęguje szanse na złapanie intruza takiego jak kuna,lis,kot itp.Granulat starcza na kilka zastosowań.

http://images47.fotosik.pl/1731/47ce4b8eec977931.jpg

GRATIS-jako dodatkowa zanęta,wędzone kurze łapki mające na celu swoim silnym aromatem zwabić drapieżnika nawet z dużej odległości.

żywołapka,pułapka

GRATIS-zawieszka z haczykiem do podwieszenia zanęty

żywołapka,pułapka na szczura

GRATIS-stabilizator utrzymujący pułapkę zawsze w pozycji stojącej nawet gdy zdesperowane zwierzę zacznie się w niej rzucać.Łatwy do całkowitego zdemontowania na czas np.transportu.

żywołapka,pułapka

GRATIS! - ilustrowany poradnik wraz z opisami,zwyczajami i tropami zwierząt,które najczęściej przysparzają nam szkód.Broszura zawiera także pomocne wskazówki i instrukcje.

 


GRATIS-rękawiczki w celu zminimalizowania zapachu człowieka.

 

Nasza marka LIDERTRAP jest znana i doceniana na rynku nie tylko krajowym.

 

Jesteśmy producentem.Posiadamy duży wybór pułapek.

http://images41.fotosik.pl/1954/5e792e28d82a1315.jpg•Zamówienia można składać także telefonicznie pod nr tel.506-080-870

lub pisząc na sklep@lidertrap.pl

 

Na życzenie wystawiamy faktury VAT.Aby otrzymać fakturę VAT należy się zalogować w sklepie i w rubryce‹dodatkowe informacje›podać dane do faktury wraz z nr.NIPCopyright © 2013 Lidertrap - Twoje żywołapki na zwierzynę - All rights reserved | Projekt i wykonanie: Web Group